Har du frågor kring vår junior- och träningsverksamhet? Ring eller meila oss. Kontaktuppgifter hittar du nedan.

 

AnsvarsområdeNamnTelefonE-post
Junior- och träningskommitténs ordförandeSuvi Sundelin040 1451714suvi.sundelin@njk.fi
Juniorverksamheten junior@njk.fi
ChefstränareKasimir Johansson040 526 46 87 kasimir.johansson@njk.fi
JuniorchefEmilia Winqvist040 532 1417emilia.winqvist@njk.fi
Träningsgrupperna - fysträning/tester, seglarnas individuella utveckling, 49er/49erFX träningscentretKasimir Johansson040 526 46 87kasimir.johansson@njk.fi
JuniorakademinKasimir Johansson
49er/49erFX - klasstränare:Kasimir Johansson
Laser:Kasimir Johansson
Zoom8/Laser:Edvin Thermanjunior@njk.fi
Optimist Ranking:Rene Abnerjunior@njk.fi
Optimistgruppen 3 gånger i veckan:Cecilia Dahlbergjunior@njk.fi
Optimistgruppen 1 gång i veckan:Lilli Tukiainenjunior@njk.fi
Ankorna:Pinja Harjunpää
KölbåtsgruppenKasimir Johansson
SeglingslägrenEmilia Winqvist
Fystränare:Kasimir Johansson

NJK partners